03.12.2022
Nawigacja


Witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej w ZajeziorzuPrzyjaciele szkoły
Fundacja Rozwoju Kapitału Społecznego (FRKS) z Edycją Programu „Transfer Energii” skierowana jest do istniejących na terenach wiejskich szkół, prowadzonych przez lokalne stowarzyszenia rodziców i osoby fizyczne. Z tego względu, nasza szkoła jest jedną z placówek, którym pomaga darczyńca. Edycja chce pomóc rozwinąć potencjał naszej szkoły. Elementy programu Transfer Energii to Fundusz Stypendialny, Fundusz Techniczny, Projekty Praktyczne i Projekty Dobroczynne. O niektórych projektach można dowiedzieć się więcej z oddzielnej zakładki.
,,Fundusz Energii” pomaga wszystkim uczniom Szkoły Podstawowej w Zajeziorzu rozwinąć praktyczne umiejętności i wiedzę, możliwości zabawy dla młodszych, poprzez projekty rozwojowe i dofinansowanie placu zabaw, busa szkolnego oraz siłowni.
Fundacja Rozwoju Kapitału Społecznego
Organizacja Pożytku Publicznego
ul. Poleczki 21E
02-822, Warszawa
Tel.:(22) 545 05 13
Fax.:(22) 545 05 10
E-mail.: frks@frks.pl

Rada Sołecka wsi Zajeziorze z sołtysem, p. Pawłem Żuchowskim na czele, dzięki którym też zawdzięczamy dofinansowanie placu zabaw oraz siłowni.

Urząd Gminy w Kikole, dzięki któremu otrzymaliśmy dofinansowanie, przydział stażystów do pomocy oraz możliwe remonty na terenie szkoły.
Wójt Gminy Kikół:
Józef Predenkiewicz
Sekretarz Gminy Kikół:
Maria Kulig
Skarbnik Gminy Kikół:
Wioletta Frej

Koło Łowieckie nr 236 ,,Żbik” z Torunia
Program „MYŚLIWI – DZIECIOM, DZIECI - ZWIERZĘTOM” We wrześniu 2012 roku odbyło się podsumowanie roku 2011/2012 programu w zakresie edukacji ekologiczno-łowieckiej pt. „MYŚLIWI – DZIECIOM, DZIECI -ZWIERZĘTOM” pod patronatami Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego p. Piotra Całbeckiego i Kujawsko-Pomorskiego Wojewódzkiego Kuratora Oświaty, w ramach Programu Odbudowy Populacji Zwierzyny Drobnej na terenie Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Koło Łowieckie nr 236 ,, Żbik” z Torunia zdobyło VI i VII miejsce w województwie za pomoc szkołom w Klonowie i w Woli. Program polegał na organizowaniu przez myśliwych lekcji, wycieczek i konkursów, dokarmianiu zwierząt oraz sadzenia lasu. Myśliwi z kół łowieckich nawiązali współpracę z blisko setką przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponad gimnazjalnych.
Myśliwi z Koła Łowieckiego "Żbik” (p. Wiesław Kalinowski z towarzyszem polowań) pomagali naszej szkole poprzez:
- organizację lekcji, podczas której dzieci zdobywali wiedzę na temat zwierząt żyjących w Polsce oraz łowiectwa;
- obdarowywanie szkoły materiałami edukacyjnymi pomocnymi w prowadzeniu lekcji, przygotowanymi dla różnych grup wiekowych tj.: olbrzymie plansze edukacyjne do wywieszenia na korytarzach szkolnych, kalendarze łowieckie z terminarzem polowań i okresów ochronnych, materiały edukacyjne ze zdjęciami zwierząt łownych, gry edukacyjne;
- organizację konkursów z wiedzy przyrodniczej, plastycznych oraz fotograficznych; - akcję sadzenia lasów w ramach ogólnopolskiego programu „Ożywić pola”, dzięki której szkoła otrzymała drzewka (jarzębiny i buki) do posadzenia na terenie placówki;
- organizację interesującej wycieczki dla dzieci do HUBERTÓWKI, na której wszyscy starsi uczniowie mieli okazje brać udział w konkursach wiedzy przyrodniczej z nagrodami, strzelać z broni łowieckiej do tarcz, uczestniczyć w zabawie na świeżym powietrzu i poczęstunku w pomieszczeniu HUBERTÓWKI.

Parafia NMP Królowej Polski w Ciepieniu
87-645 Zbójno, tel. 54 280 19 41
Proboszcz: ks. Sławomir Bącela

Przewodniczący Rady Gminy Kikół – Jacek Sadowski

ROTR Spółdzielnia Mleczarska w Rypinie
ul. Mleczarka 6, 87 – 500 Rypin

Kujawski Bank Spółdzielczy w Aleksandrowie Kujawskim
Prezes Zarządu – Józef Szmelter
Wiceprezesi Zarządu – Ewa Dulczewska, Paweł Błachowicz
Edukacja na czasie

Edukacja na czasie
Nakarm dziecko

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone www.Pajacyk.pl
803,533 unikalne wizyty