03.12.2022
Nawigacja


Witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej w ZajeziorzuBaza szkoły
Pomieszczenia szkolne rozdzielają się na dwa budynki wolnostojące otoczone placem zabaw i boiskami sportowymi. Starszym budynkiem jest zabytkowy dworek posiadający intrygującą, nie do końca odkrytą historię. Zabytek charakteryzuje się wyjątkową, stylową architekturą oraz spadzistym (świeżo odmienionym) dachem. Jedna ze stron ma piękny widok na jezioro Moszczonne. Młodszy budynek posiada wydłużone, proste ściany i płaski dach. Stanowi dopełnienie bazy szkolnej o dodatkową klasę nauczania zintegrowanego, salę gimnastyczną i siłownię oraz dwie oddzielne łazienki (dla dorosłych i uczniów).
Baza szkoły:
Przytulne sale
(8 dla każdej klasy I – VIII oraz dwie dla oddziału przedszkolnego rozdzielonego na grupy wiekowe) W każdej klasie dzieci mają szafki, w których mogą przechowywać książki, pomoce i inne rzeczy osobiste. Wszystkie młodsze dzieci (do klasy III łącznie) mają w swojej sali dywanik. Ławki i krzesła dla uczniów naszej szkoły mają regulowane wysokości i są indywidualnie dostosowywane do wzrostu uczniów. Klasy wyposażone są w komputery z dostępem do internetu. W klasie dla starszej grupy oddziału przedszkolnego wydzielony jest kącik z umywalką.
Pracownia komputerowa z dostępem do Internetu
W wyposażeniu znajduje się sprzęt audio, odtwarzacz DVD oraz projektor.
Biblioteka z księgozbiorem dla uczniów i pomocami dydaktycznymi dla nauczycieli
Dwa boiska szkolne
Dwa boiska mają na stałe udostępnione bramki. Do jednego z nich prostopadle przylega ( najmniej rozległy) plac żwirowy z siatką do piłki.
Świetlica szkolna znajduje w obecnej sali dla klasy II.
Stołówka z obiadami (dowożonymi do szkoły) i punktem podawania posiłków.
Siłownia wyposażona w szatnię i nowoczesne urządzenia oraz sprzęt drobny tj.: zaciski do pięści, ciężarki, gumy rozciągające itp.
Sala gimnastyczna z koszem podwieszanym, możliwością gry tj.: unihokej, siatkówka, piłka nożna, piłka ręczna, ping – pong, badminton i in.
W wyposażeniu sali znajduje się sprzęt potrzebny do uprawiania wyżej wymienionych sportów oraz potrzebne do gimnastyki: karimaty, piłki rehabilitacyjne, drabinki, kozioł, skrzynia, materace i inne.
1. Plac zabaw wykonany z drewna, w którego skład mieści się obszerna piaskownica oraz oddalony, mały tor ścieżki zdrowia
2. Pokój nauczycielski z długim stołem z krzesłami, szafkami.
3. Gabinet dyrektora
4. Sekretariat z komputerem posiadającym łącze internetowe
W wyposażeniu sekretariatu znajdują się także: oddzielne biurko, kserokopiarka, skaner oraz drukarka i odtwarzacze CD.
5. Dwie łazienki dla uczniów i dwie dla dorosłych.
Zdjęcia bazy szkoły znajdują się w galerii.
Edukacja na czasie

Edukacja na czasie
Nakarm dziecko

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone www.Pajacyk.pl
803,532 unikalne wizyty