Wycieczka do ZOO w Łodzi
11 czerwca nasi uczniowie byli na wycieczce w ZOO w Łodzi. Uczestniczyli także w warsztatach eksperymentalnych![]()

11 czerwca nasi uczniowie byli na wycieczce w ZOO w Łodzi. Uczestniczyli także w warsztatach eksperymentalnych![]()
