Kiermasz Wielkanocny
3 kwietnia w naszej szkole odbył się Kiermasz Wielkanocny. Dziękujemy za zaangażowanie zarówno dzieciom, jak i rodzicom ![]()

3 kwietnia w naszej szkole odbył się Kiermasz Wielkanocny. Dziękujemy za zaangażowanie zarówno dzieciom, jak i rodzicom ![]()
