17.02.2019
Nawigacja


Witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej w Zajeziorzu


Prezentacja klas
PREZENTACJA KLAS W SZKOLE PODSTAWOWEJ W ZAJEZIORZU W ROKU 2018/2019


ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY – GRUPA MŁODSZA
Wychowawca: p. mgr Monika Bonowicz
1. Baliński Igor
2. Bonowicz Adam
3.. Celmer Mikołaj
4. Grabowski Jakub
5. Kęprowska Ines
6. Maczewska Natalia
7. Madzierska Izabela
8. Sadowska Luiza
9. Smulska Julia
10. Tarnowski Grzegorz
11. Wilczyński Nikodem
12. Wołowska Wiktoria


ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY – GRUPA STARSZA
Wychowawca: p. Małgorzata Borkowska
1. Baliński Kacper
2. Boniecki Mateusz
3. Dąbrowski Antoni
4. Gogolin Martyna
5. Górzyński Dawid
6. Grabowski Kacper
7. Karbowski Krystian
8. Kempiński Igor
9. Kempiński Oliwier
10. Kowalczyk Cezary
11. Kunisz Jacek Józef
12. Madzierski Miłosz
13. Ormiński Alan
14. Urbańska Katarzyna
15. Wilczyński Igor
16. Wiśniewski Mateusz
17. Witkowski Bartosz
18. Wołowska Oliwia Katarzyna


KLASA I
Wychowawca: p. mgr Michalina Sobocińska
1. BALINA AGATA
2. BONOWICZ WOJCIECH
3. GRABOWSKA NIKOLA
4. JEZIORSKI KAROL
5. KARPIŃSKA AMELIA
6. LEWANDOWSKI KRZYSZTOF
7. SOBOLEWSKA HELENA


KLASA II
Wychowawca: p. mgr Monika Kowalska
1. DOBROWOLSKA AMELIA
2. GRABOWSKI BARTOSZ
3. GRONCZEWSKA JULIA
4. MADZIERSKA JULIA
5. MADZIERSKI SZYMON
6. WENDERLICH OLIWIER


KLASA IV
Wychowawca: p. mgr Iwona Kaczorowska
1. Barska Martyna Izabela
2. Barska Patrycja
3. Boniecka Amelia Katarzyna
4. Bonowicz Kacper
5. Chylińska Magdalena
6. Dobrowolska Kinga
7. Dobrowolski Michał
8. Górzyński Szymon
9. Jeziorski Wiktor
10. Karwecka Sara Noem
11. Lewandowski Jakub
12. Majewski Kacper
13. Pasternak Anna
14. Wyze Nikola


KLASA V
Wychowawca: p. mgr Magdalena Majewska
1. BARSKA WIKTORIA
2. GRABOWSKA JULIA
3. GRABOWSKI DAWID
4. KĘPROWSKA KARINA
5. OSTROWSKI KACPER
6. PIPCZYŃSKI JAKUB
7. SADOWSKA JULIA
8. WOJCIECHOWSKA PATRYCJA
9. ŻURAWSKA KINGA


KLASA VI
Wychowawca: p. mgr Tomasz Małecki
1. KŁUTKOWSKI MATEUSZ
2. PRZYWITOWSKA WIKTORIA
3. SĘKOWSKA NIKOLA JULIA
4. STACHOWSKI MICHAŁ


KLASA VII
Wychowawca: p. mgr Bożena Palińska
1. BARSKI DAWID
2. BONIECKA PAULINA
3. DOBROWOLSKA NATALIA
4. DOBROWOLSKI MATEUSZ
5. KUJAWSKA JOANNA
6. MAKOWSKA PAULINA
7. TUCHOLSKI MATEUSZ


KLASA VIII
Wychowawca: p. mgr Anna Przybyszewska
1. BARSKI PIOTR
2. BOGÓSKA MARTYNA
3. MYLKIE PIOTR
4. STACHOWSKA WIKTORIA
5. ZIENTARA MARCIN
6. ŻUCHOWSKA WIKTORIA


Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Nakarm dziecko

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone www.Pajacyk.pl
440,057 unikalne wizyty