blog

Wycieczka do Warszawy

Dnia 30 marca klasy 4-8 wzięły udział w wyjeździe do Warszawy. w planie wycieczki bylo zwiedzanie Sejmu RP z przewodnikiem, Stadion Narodowy z przewodnikiem, a czas wolny spędziliśmy w Złotych Tarasach. Część wyjazdu została sfinansowana przez Stowarzyszenie Na Rzecz Pełnego Rozwoju Dzieci i Młodzieży.

Skip to content