blog

Jasełka Szkolne 2023

W dniu 15 grudnia nasza szkoła została wprowadzona w „magię Świąt Bożego Narodzenia”. Uczniowie naszej szkoły wraz z zaproszonymi gośćmi uczestniczyli w jasełkach. Dzieci wcieliły się w postacie świętej Rodziny, aniołów, pasterzy, króli i wielu innych osób, które tworzą ten niezwykły, świąteczny klimat. Podczas przedstawienie można było zobaczyć piękne tańce, wspaniałe dekoracje oraz stroje uczniów. Śpiewane kolędy, gra aktorska uczniów oraz sceneria sali nadała przedstawieniu niezwykły klimat „ rodzącej się Bożej miłości wśród obecnych”. Po zakończeniu części artystycznej P. Dyrektor złożył życzenia zebranym gościom oraz symbolicznie podzielił się z wszystkimi opłatkiem. Serdecznie dziękujemy za obecność P. Józefowi Predenkiewiczowi, Wójtowi Gminy Kikół oraz księdzu Sławomirowi Bąceli, proboszczowi parafii pw. NMP Królowej Polski w Ciepieniu za dobre słowo oraz obecność.

Skip to content